Series
Ratings
58
DevsRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 5.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0