Movies
Ratings
1371
QueerRated ★ 4.0
North by NorthwestRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 2.5
Benny's VideoRated ★ 3.5- The Time of FeverRated ★ 3.5
Riceboy SleepsRated ★ 3.0
ElephantRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 0.5
BuoyancyRated ★ 3.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
TuskRated ★ 2.0
ScrapperRated ★ 3.0
GirlRated ★ 3.0
Finding Vivian MaierRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
You Were Never Really HereRated ★ 3.0