Movies
Ratings
277
Men in Black IIRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
OasisRated ★ 3.0
Tokyo!Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5