Titles you rated
Planet of the ApesRated ★ 0.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.0
House of the DisappearedRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5