Titles you rated
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
- 다큐프라임 - 킹메이커Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5- MacGyverRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.0
WATER BOYSRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 3.5
Densha otokoRated ★ 3.5
Shinsengumi!Rated ★ 3.5
Inspiring GenerationRated ★ 2.5- The Six Million Dollar ManRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.0- Generation WarRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5