Titles you rated
Train to BusanRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Saw VIRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 3.5
A Wonderful MomentRated ★ 3.0
A Barefoot DreamRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
GoosebumpsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0