Titles you rated
PinocchioRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Can We Love?Rated ★ 2.0- Marco PoloRated ★ 1.5
Sweden LaundryRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- 근거리 연애 ~ Season Zero ~Rated ★ 1.5
The NewsroomRated ★ 1.5
The NewsroomRated ★ 2.0
Criminal MindsRated ★ 2.0
Criminal MindsRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 1.5