Titles you rated
 The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.0 The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.0
 Cheese in the TrapRated ★ 0.5 Cheese in the TrapRated ★ 0.5
 Bad GuysRated ★ 3.5 Bad GuysRated ★ 3.5
- GokusenRated ★ 2.0
 The Queen of OfficeRated ★ 3.5 The Queen of OfficeRated ★ 3.5
 Temptation of WifeRated ★ 2.0 Temptation of WifeRated ★ 2.0
 Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5 Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
 Soonpoong ClinicRated ★ 3.0 Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
 SherlockRated ★ 4.0 SherlockRated ★ 4.0
 SherlockRated ★ 4.0 SherlockRated ★ 4.0
 Sherlock Season 1Rated ★ 4.0 Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
 Reply 1988Rated ★ 3.0 Reply 1988Rated ★ 3.0
 Oh My GhostRated ★ 3.5 Oh My GhostRated ★ 3.5