Titles you rated
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
My First TimeRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0