Titles you rated
Oh My VenusRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0