Movies
Ratings
98
The Front LineRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
QuickRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.5