Movies
Ratings
57
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
April StoryRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 2.5
FluRated ★ 2.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0