Series
Ratings
26
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- 君の手がささやいているRated ★ 4.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5