Movies
Ratings
120
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 2.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
JunoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0