Titles you rated
The InternRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
LifeRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 3.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Song for MarionRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5