Movies
Ratings
583
A Knight's TaleRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
The RockRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Tales from EarthseaRated ★ 2.0
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 4.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5