Series
Ratings
41
Still, Life Goes OnRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Little Lover~Minami kun no koibitoRated ★ 0.5
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 0.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Lupin the Third: The Woman Called Fujiko MineRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.5