Titles you rated
SherlockRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5