Movies
Ratings
94
Romeo + JulietRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5