Movies
Ratings
51 Architecture 101Rated ★ 4.5 Architecture 101Rated ★ 4.5
 Tabloid TruthRated ★ 4.0 Tabloid TruthRated ★ 4.0
 Gangnam BluesRated ★ 4.0 Gangnam BluesRated ★ 4.0
 Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0 Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
 Kung Fu PandaRated ★ 4.0 Kung Fu PandaRated ★ 4.0
 Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5 Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
 TransformersRated ★ 4.0 TransformersRated ★ 4.0
 Law Abiding CitizenRated ★ 4.5 Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
 The InternRated ★ 4.5 The InternRated ★ 4.5
 The Dark KnightRated ★ 4.5 The Dark KnightRated ★ 4.5
 ShrekRated ★ 3.5 ShrekRated ★ 3.5
 Captain America: Civil WarRated ★ 3.5 Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
 DerangedRated ★ 3.0 DerangedRated ★ 3.0
 Joint Security AreaRated ★ 4.5 Joint Security AreaRated ★ 4.5
 QuickRated ★ 3.5 QuickRated ★ 3.5
 SilmidoRated ★ 4.0 SilmidoRated ★ 4.0
 Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5 Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
 The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5 The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
 May 18Rated ★ 5.0 May 18Rated ★ 5.0
 G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0 G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0