Titles you rated
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0