Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0