Titles you rated
Dear HeavenRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Lights and ShadowsRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Temptation of an AngelRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Sweet Home, Sweet HoneyRated ★ 2.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Heading to the GroundRated ★ 2.0
RivalRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.5