Movies
Ratings
453
ZootopiaRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5