Titles you rated
Blue ExorcistRated ★ 2.5
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
PastaRated ★ 2.5
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5