Series
Ratings
12
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 5.0- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0