Titles you rated
One PieceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 2.5- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Age of WarriorsRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
In Time With YouRated ★ 5.0