Titles you rated
Man UpRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.5
MY HERO ACADEMIA: Two HeroesRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Fist of JesusRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5