Series
Ratings
53
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Planet EarthRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 1.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0