Movies
Ratings
80
AmyRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Saint LaurentRated ★ 2.5
Worst WomanRated ★ 3.0
LionRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
The Suicide ShopRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0