Movies
Ratings
41
Our TimesRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
14 BladesRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0