Titles you rated
UpRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
BrazilRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Up Close & PersonalRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Evil Dead IIRated ★ 4.0
DesperadoRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0