Movies
Ratings
293
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Sonic the HedgehogRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Death to 2021Rated ★ 5.0
Death to 2020Rated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
House of GucciRated ★ 3.5
The Midnight SkyRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The Lego Batman MovieRated ★ 5.0
Long ShotRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 4.5
365 DaysRated ★ 0.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5