Series
Ratings
44
Master's SunRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
I Have a LoverRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0