Series
Ratings
75
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
DarknessRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
Love of EveRated ★ 4.5- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 2.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
Run, Jang MiRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0