Movies
Ratings
131
A Silent VoiceRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
The Color of MoneyRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 1.5
HancockRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 1.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5