Series
Ratings
18
School BabysittersRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0