Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0