Movies
Ratings
75
Summer WarsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5