Titles you rated
The Blind SideRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Intolerable CrueltyRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5