Titles you rated
The GrandmasterRated ★ 4.5
Point BreakRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 5.0
DownsizingRated ★ 3.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.5
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
Escape from PretoriaRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Nacho LibreRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Jackie BrownRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
Pineapple ExpressRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.5