Movies
Ratings
49
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0- 미안해하지 않았으면 좋겠어Rated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0- My Dad and Mr. ItoRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 4.5
The CorrespondenceRated ★ 5.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0