Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
LucyRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5