Movies
Ratings
274
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 3.5
Dirty GrandpaRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0