Titles you rated
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.5
The HolidayRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 1.5
I Am SamRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 2.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5