Titles you rated
He's on DutyRated ★ 2.5
American HustleRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0- Untouchable LawmenRated ★ 0.5
Finding DoryRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Seoul StationRated ★ 1.5
TitanicRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
BurningRated ★ 5.0