Movies
Ratings
254
The Room Next DoorRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 3.5
Under the Open SkyRated ★ 4.5
100 Yen LoveRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Three SistersRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Body HeatRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0