Series
Ratings
33
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.0- Queer as Folk Season 5Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 4Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 3Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 2Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0