Movies
Ratings
77
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 1.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0