Titles you rated
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
PunchRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 1.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
TedRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.5